Get Adobe Flash playerO nas

O NAS

Klub - Restauracja „Fotoplastikon” to koncept polskiego stołu, pokazującego, że polska kuchnia to wyrafinowana całość wielokulturowych wpływów. Wystrojem nawiązujemy do wspaniałych międzywojennych czasów. W restauracji są serwowane dania kuchni polskiej z ekologicznych produktów, w dużej ilości, o dobrym smaku. Goście mogą wybrać z karty menu codziennego jak i podczas imprez okolicznościowych z menu rozszerzonego. Dla wegetarian przygotowano dania jarskie takie, których każdy pragnie, ale nie ma czasu na przyrządzenie ich w domu. Na deser goście mogą delektować się smakiem pysznych ciast domowych, wyśmienitymi lodami i deserami np. naleśnikami w czekoladzie - wspomnieniem niedzielnych obiadów. Nasza obsługa dodatkowo zaserwuje wam iście niebiańską kawę. Dania są podawane na drewnianych stołach, bez obrusów we wnętrzach nawiązujących do architektury renesansowych kamienic. Goście mogą spożywać posiłek w jednej z dwóch sal. Każda osoba, która odwiedzi „Fotoplastikon”, będzie traktowana z prawdziwą polską gościnnością.Ceny są dostępne dla wszystkich.

Oferujemy kompleksową organizację imprez okolicznościowych tj. chrzciny, komunie, urodziny, imieniny itp. Zapewniamy sprzęt nagłośniający i oświetlenie oraz obsługę DJ-a. Oferujemy dwie sale na 50 osób. Niepowtarzalny klimat, fachowa i miła obsługa oraz wieloletnie doświadczenie personelu to Nasze atuty.

Firmy, które chcą sprawdzić przyjemność swoim pracownikom i zafundować miły wieczór przy syto zastawionym stole biesiadnym i dobrą muzyką zapraszamy do organizacji spotkań - zimą w przytulnych wnętrzach restauracji, latem w pięknym ogródku piwnym. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa przyjęcie weselne, komunię oraz inne imprezy okolicznościowe.

Posiadamy strefę WiFi. Zapraszamy do kibicowania podczas oglądania transmisji sportowych oraz oglądania wydarzeń kulturalnych i imprez muzycznych.

W Fotoplastikonie bywają mamy z dziećmi, wracające z pobliskiego placu zabaw, biznesmeni z nieodłącznym laptopami, koleżanki na spotkaniu po latach i całe rodziny świętujące ważne dla nich wydarzenia.

Bo Fotoplastikon to miejsce dla wszystkich!, Niezależnie kim jesteś i ile masz lat, twórz je razem z Nami!