Get Adobe Flash playerJuż 28 lutego zagości u Nas podróżniczka, wokalistka i pisarka Joanna Morea. Zaprezentuje slajdy i opowie o ostatnich podróżach. Opowie o jej ostatniej książce "Bezdroża, lodowce i rum" którą będzie można nabyć i uzyskać autograf po spotkaniu, start godz. 19.00. Zapraszamy!

Już 2 marca zapraszamy na Pierwsze urodziny Fotoplastikonu. Przewidujemy moc atrakcji, występy zespołu muzycznego na żywo, konkursy, dla pierwszych gości pierwsza beczka piwa w prezencie. Nie przegapcie tej zabawy!

Zapraszamy 14 lutego do Fotoplastikonu na Dzień Zakochanych. Zaprosimy specjalnie dla Was znaną Wróżkę Hepatię która powróży, doradzi po promocyjnej cenie kartami Tarota .

21 lutego zapraszamy na spotkanie w Fotoplastikonie z aktorką i pisarką Anną Milewską znaną Wam min z seriali Złotopolscy, Dom, Plebania. Pani Ania opowie o najnowszych książkach, o życiu z himalaistą Andrzejem Zawadą, Po projekcji można będzie zakupić książki i otrzymać autograf, zaprezentujemy też  slajdy. Start godz. 19.00

Już 10 stycznia 2013 r. zagości u Nas z pokazem slajdów i filmów znany polski Himalaista ( pierwsze zimowe wejście na Mount Everest ) , zdobywca "Korony Ziemi" - Leszek Cichy. Start o godzinie 19.00

 

 

 

 

Pokaz slajdów zdobywczyni "Korony Ziemi" i wielu ośmiotysięczników w Himalajach, himalaistki Anny Czerwińskiej w środę 14 listopada 2012r o godzinie 19.00

 

Zapraszamy 13 grudnia na godzinę 19.00 na pokaz slajdów znanej podróżniczki, dziennikarki i pisarki Moniki Witkowskiej. Na koncie pani Moniki jest 150 krajów które odwiedziła, pokonała na żaglowcu Przylądek Horn i wspinała się na wiele szczytów na świecie. Zapraszamy.

 

 

 

 

Zapraszamy na zabawę sylwestrową w Fotoplastikonie. Dania gorące, przekąski, napoje , 0,5 l wódki na parę, szampan, wino a to wszystko za jedyne 190zł od osoby, Zabawę muzyczną poprowadzi DJ , odpalimy dla Was fajerwerki. Nie przegapcie tej zabawy, liczba miejsc ograniczona!

 

 

 

 

Zapraszamy 13 kwietnia 2012 r o godzinie 20.00 do Klubu Fotoplastikon na występ kapitalnej kapeli szantowej. Zespół Dnia Następnego zagra specjalnie dla Was swoje najlepsze żeglarskie kawałki ( ale nie tylko ) , do tego kufel zimnego piwa i zabawa gotowa. Nie przegapcie tej imprezy!

 

Już 23 marca zagra w Fotoplastikonie dla Was specjalnie lider zespołu Camel - Krzysiek Wudkowski. Część z Was na pewno pamięta jego występ z otwarcia klubu kiedy to rozkręcił mega imprezę a wszyscy bawili się do białego rana. Bawcie się razem z Nami!  Prosimy o rezerwację wcześniej miejsc, ilość osób ograniczona.

 

Wielkie Otwarcie Klubu Fotoplastikon. Już 02 marca 2012r. organizujemy Mega Szaloną Imprezę na której zagra dla Was na żywo zespół coverowy, można będzie degustować wina z całego świata, nasz kucharz przygotuje dla Was wyśmienite potrawy, barmani wyczarują kapitalne drinki, zorganizujemy konkursy z nagrodami, nasz fotograf będzie robił zdjęcia z których najlepsze będą wisiały w klubie. Wstęp wyłącznie za okazaniem zaproszenia.

 

 


 

Już wkrótce Wielkie otwarcie Klubu Fotoplastikon. 02.03.2012r ruszamy z MEGA IMPREZĄ. Zagra dla Was specjalnie zespół na żywo, będzie można degustować wina, oczywiście nie zabraknie zimnego piwa i kapitalnych drinków oraz pysznego polskiego jedzonka. Na imprezie będzie nasz fotograf, który zrobi zdjęcia. Najlepsze foto z otwarcia będą wisiały w Klubie. :)

 

 

 


 

Wystrój naszej restauracji nawiązuje do lat międzywojennych. U nas mogą państwo cofnąć się w czasie, podziwiać starą piękną Warszawę na odrestaurowanych zdjęciach. W ciepłej i miłej atmosferze oddać się rozkoszy jedzenia dań kuchni Polskiej. W najbliższym czasie przewidujemy mnóstwo imprez okolicznościowych jak Walentynki, Festiwal Piwa, przeglądy filmów i slajdów podróżniczych, winne wekendy i wiele innych…